Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Vonios sienelės iš gamintojo „SanSwiss“

Filtras
+Produktų kategorijos (Vonios sienelės)
+Dušo durų forma (Sulenkiamos durys)
  • Pasukamos durys, išorinis ir vidinis varstymas
  • Pasukamos durys su vientisa panele (vyriai ant fiksuotos pusės), išorinis ir vidinis varstymas
  • Slankiojančios durys, dvi dalys
  • Sulenkiamos durys
+Profilio spalva (BLACK LINE)
+Stiklo užpildymas
+Aukštis
+Konstrukcija
+Modelio asortimentas
SOLB2
SOLINO
Dušo kabina yra labai praktiškas sprendimas, kuris gali būti įtrauktas į bet kurio vonios kambario dizainą, tačiau reikia peržvelgti elementus, iš kurių ji sudarytų. Pavyzdžiui, svarbus yra atidarymo tipas, o vienas iš mūsų siūlomų variantų yra dvigubai sulankstomos durys.

Suskleidžiamos dušo kabinos - tai funkcionalumo ir estetikos derinys

Vienas iš neabejotinų dvigubai sulankstomų dušo kabinų privalumų yra jų praktiškas dizainas. Šio tipo angos yra gera alternatyva stumdomoms ir varstoms durims. Dvigubai sulankstomos durys neužima papildomos vietos vonios kambaryje, todėl yra geras pasirinkimas mažesniems vonios kambariams. Kabina atrodo lengva ir puikiai derės prie minimalistinio ir modernaus dekoro. Taigi dvigubai sulankstomos dušo kabinos yra ne tik funkcionalios, bet ir estetiškos. Jie gali būti puošmena ir pabrėžti kompozicijos charakterį.

Aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino SanSwiss dušo kabinos

Pirkdami dušo kabiną galvojame apie ilgalaikį jos naudojimą. Turėdami tai omenyje, turėtume sutelkti dėmesį tik į aukštos kokybės produktus, kuriuos kaip tik ir siūlo SanSwiss. Visos dušo kabinos turi saugų grūdintą stiklą, kuris yra itin atsparus smūgiams ir atitinka griežtus europinius reikalavimus. Jo storis skiriasi priklausomai nuo mūsų pasirinkto korpuso.

Kiekvieną dušo kabiną, įskaitant su dvigubomis durelėmis yra lengvai prižiūrimos. SanSwiss gaminiuose tai užtikrina speciali Aquaperle polimerinė danga, kurios dėka nenusėda nuosėdos ir nesusidaro dryžiai, todėl stiklas visada skaidrus ir elegantiškas.

Elegantiškas dizainas daugybėje versijų

Dvigubai sulankstomos dušo kabinos gali turėti matomus profilius, kurie sudaro darnią visumą su kitais vonios kambario įrangos elementais, būti jų subtiliu fonu arba turėti išskirtinę spalvą, o stiklas gali būti paprastas arba raštuotas. Tai leidžia investuotojui pasirinkti produktą, kuris visais atžvilgiais atitiks jo lūkesčius.

Kabina gali būti 700, 750, 800, 900, 1000 arba 1200 mm pločio. Kalbant apie nišas dušo kabinas, durų plotis gali būti iki 1800 mm. Kiekvienam modeliui taip pat pritaikome dušo kabinos dydį, todėl dušą lengva pritaikyti prie vonios kambario dydžio.