Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Dušo kabinos iš SanSwiss

Filtras
+Produktų kategorijos (Dušo kabinos)
+Dušo durų forma
 • Pasukamos durys, išorinis varstymas
 • Pasukamos durys su vientisa panele (vyriai ant fiksuotos pusės), išorinis varstymas
 • Pasukamos durys su vientisa panele, išorinis varstymas
 • Pasukamos durys, išorinis ir vidinis varstymas
 • Pasukamos durys su vientisa panele (vyriai ant fiksuotos pusės), išorinis ir vidinis varstymas
 • Pasukamos durys su vientisa panele, išorinis ir vidinis varstymas
 • Varstomos durys, išorinis varstymas
 • Varstomos durys, išorinis ir vidinis varstymas
 • Varstomos durys su vientisa panele (vyriai ant fiksuotos pusės), išorinis varstymas
 • Slankiojančios durys, dvi dalys
 • Slankiojančios durys, trys dalys
 • Slankiojančios durys, keturios dalys
 • Sulenkiamos durys
 • Sulenkiamos durys su vientisa panele
+Aukštis
PUR1+PUDT2P
PUR
PUR1+PURDT2
PUR
PU13P+PUDT2P
PUR
PU13P+PUDT3P
PUR
PU13+PURDT2
PUR
PU13+PURDT3
PUR
PU31P+PUDT3P
PUR
PU31+PURDT3
PUR
PUE1 G+D
PUR
PUE2P G+D
PUR
PUE2 G+D
PUR
PUR51+PUT51P
PUR

SanSwiss DUŠO KABINOS - TAI ILGAMETĖ PATIRTIS DUŠE

Dušo kabinos yra praktiškos, ekonomiškos ir malonios akiai. Priklausomai nuo vonios kambario dydžio ir jo apdailos, taip pat nuo namų ūkio poreikių, gaubtas gali atrodyti kitaip. Vienas pirkinys tai investicija ilgus metus, todėl verta sutelkti dėmesį į aukštos kokybės modelius, tokios yra „SanSwiss“ dušo kabinos.

„SanSwiss“ dušo kabinos

„SanSwiss“ jau keletą dešimtmečių tiekia aukštos kokybės dušo kabinas, #brodzkiki#dušo padėklai ir vonios stiklai daugeliui Europos šalių. Prekės ženklas vertinamas dėl elegantiško jo gaminių dizaino bei funkcionalumo. Yra įvairių serijų dušo kabinos, kurios skiriasi dydžiu, rėmeliais ir profiliais, kad kiekvienas klientas galėtų rasti modelį kuris puikiai tiktų jų vonios kambariui.

„SanSwiss“ projektuojant ir gaminant produktus rūpinasi kiekviena detale. Jo dušo kabinos pagamintos iš saugaus grūdinto stiklo. Jie atitinka Europos saugos standarto EN 12150: 1: 2000 reikalavimus. Be to, paviršius padengtas AQUAPERLE danga, kad būtų išvengta nuosėdų - dušo metu vanduo teka žemyn vienu lašeliu, todėl neatsiranda dėmių ar nuosėdų. Tai palengvina kasdienę dušo švarą.

Dušo kabinos su rėmu ir be jo

Individualizuotos „SanSwiss“ dušo kabinos gali būti įrėmintos, iš dalies įrėmintos arba berėmės. Įrėmintas apvadas turi matomus profilius. Jis taip pat yra nepralaidus vandeniui ir universalus. Šio tipo dušo kabinos tiks bet kokiam dekorui. Kita vertus, berėmiame korpuse, kurį sudaro tik grūdinto stiklo plokštė ir durų rankenos, nėra metalinių jungčių. Jis yra elegantiškas ir minimalistinis, o jo dizainas puikiai dera su moderniais vonios kambariais. Parduodant taip pat yra iš dalies įrėminti gaubtai, kuriuose suderinamos abiejų tipų savybės.

Su dušo padėklu ar be jo?

Naršydami po dušo kabinas taip pat turėtume pagalvoti, ar jums labiau patinka dušas su padėklu ar dušas be jo. Dušo padėklas yra universalus ir praktiškesnis sprendimas. Tačiau ne visada tradiciniai dušo padėklai atitinka šiuolaikinį interjerą. „SanSwiss“ taip pat tenkina klientų poreikius. Ji sukūrė itin plonų ir nepastebimų padėklų seriją. Įėję į dušą, mes jaučiame jausmą, kad tai grindų tęsinys. Šie dušo padėklai išsiskiria iš kitų šios kategorijos rinkoje esančių produktų. Plokščias padėklas ne tik gerai derės prie išdėstymo, bet ir taps subtilia puošmena.

Kodėl turėtume nusipirkti dušą?

Tarp namų ūkio narių dažniausiai rastume tuos, kurie mėgsta ilgas pabuvimus vonioje arba greitus dušus. Kiekvienas sprendimas turi savo privalumų, tačiau neabejotinai vonios kambaryje su dušu jų yra daugiau. Pirmasis turtas yra galimybė sumontuoti dušo kabiną net mažoje patalpoje. Individualiai pritaikyta dušo kabina visada yra pritaikyta vartotojo poreikiams. Jos gali būti didelės arba prasidėti nuo net 70 × 70 cm.

Antrasis aspektas - estetinės vertybės. „SanSwiss“ dušo kabina sužavės jus šiuolaikišku, paprastu ir elegantišku dizainu, todėl puikiai dera prie modernių vonios kambarių. Be to, šiuolaikiniai korpusai turi daug papildomų savybių. Vienas iš jų yra minėta AQUAPERLE danga - valymas dar niekada nebuvo toks lengvas! Be to, duše gali būti įrengtos papildomos funkcijos, tokios kaip vandens srovė, vandens masažas arba lietaus dušo galvutė.

Nauda jūsų sveikatai ir piniginei

Jei nuspręsime įrengti dušą, suprasime, kad jis duoda daug naudos namų ūkio sveikatai ir yra taupumo šaltinis. Pirma, šaltas dušas ryte gali stimuliuoti kūną ir prisotinti jį deguonimi bei suteikti energijos visai dienai. Vėsus dušas padidina odos stangrumą ir padeda kovoti su celiulitu. Jis taip pat yra higieniškesnė nei vonia, nes visos priemaišos teka žemyn vandeniu, o vonios metu jos nusėda ant jos sienų. Dušo kabina taip pat yra saugesnė, ypač jei jūsų namuose yra vaikų ar pagyvenusių žmonių su judėjimo negalia.

Dušai naudoja daug mažiau vandens nei vonios. Pasak specialistų, vieno dušo metu mes sunaudojame iki keturių kartų mažiau vandens nei maudydamiesi. Tai reiškia didesnį taupymą ir aplinkos apsaugą. Be to, dušas ne tik taupo pinigus, bet ir taupo laiką. Po dušu praleidžiame mažiau laiko nei vonioje, todėl mažiau laiko investuojame į pasiruošimą prieš išeidami iš namų.

Kaip išsirinkti geriausią dušo kabiną?

Naršant SanSwiss katalogą, sunku vieningai nuspręsti, kuris variantas mums būtų geriausias. Renkantis dušo kabiną, turime atidžiai atsižvelgti į tokius aspektus kaip, pavyzdžiui, vonios kambario dydis. Mažesniuose vonios kambariuose geriausias sprendimas turbūt būtų kampinis dušas, nes jis neužima daug vietos. Kita vertus, jei yra daug vietos, verta apsvarstyti didesnį dušo komplektą, esantį vonios kambario centre. Toks elegantiškas modelis gali būti suvokiamas kaip didžiausia dekoracija. Taip pat yra vonios kambariai, kuriuose pastatytos papildomos sienos, o kai kuriuose vonios kambariuose yra niša. Jei niša yra tinkamo dydžio, dušas gali būti sumontuotas ten. Viskas, ką mums reikia padaryti, tai užsisakyti duris ir rankenas.

Toliau turime pagalvoti, kokio dizaino stiliaus norėtume, kad mūsų vonios kambarys būtų. Vieno tipo dušo kabinos būtų pasirinktos tradiciniam vonios kambariui, kitos - moderniai puošniai atrodančiai, o kitos - šiuolaikinio stiliaus. Spalvų schema yra tokia pat svarbi. Jei renkamės įrėmintą ar iš dalies įrėmintą dušo kabiną, rėmas gali atrodyti kitaip ir turėti kitokią spalvą; tas pats pasakytina apie stiklą - jis gali būti lygus arba turėti dekoratyvinių raštų.