Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Penkiakampiai dušo padėklai - SanSwiss pasiūlymas

Filtras
Produktų kategorijos (Dušo padėklai) +
Dušo padėklo forma (Penkiakampis)+
Plotis+
Modelio asortimentas+
W205
LIVADA
Žvelgdami pro dušo kabinas galime nesunkiai pastebėti, kad daugelis jų yra ne tik praktiški, bet ir suteikia savotišką įvairovę. Jie gali būti puošmena ir pabrėžti kompozicijos charakterį. Ieškantiems neįprastų sprendimų geras pasiūlymas gali būti penkiakampė dušo kabina. SanSwiss siūlo penkiakampius dušo padėklus, kurie puikiai papildo tokią kabiną. Jo funkcionalumas ir išvaizda patenkins net išrankiausius investuotojus.

Penkiakampių dušo padėklų privalumai

Penkiakampį dušo padėklą verta pagalvoti, jei norime kabiną pastatyti kampe. Jo forma ir vieta leidžia maksimaliai išnaudoti erdvę. Tai ypač svarbu mažesniuose vonios kambariuose, tačiau į šią galimybę verta atsižvelgti ir didesniuose vonios kambariuose vien todėl, kad penkiakampis dušo padėklas yra labai originalus; jis patrauks kiekvieno dėmesį ir bus įdomi interjero puošmena.

Pentagon dušo padėklai iš SanSwiss

SanSwiss taip pat siūlo penkiakampius dušo padėklus. Dušo padėklų modelių su taškiniu nutekėjimu kampe dydis yra 900 × 900 mm. Visi SanSwiss dušo padėklai yra konglomerato padėklai, kurie yra marmuro ir poliesterio derinys. Jie yra labai patvarūs ir atsparūs mechaniniams pažeidimams, o tuo pačiu patogūs naudoti ir elegantiški. Be to, jie yra padengti Gelcoat danga, kuri dar labiau pagerina jų parametrus. Penkiakampiai dušo padėklai gali būti su neslystančia danga, pašalinančia paslydimo ir nukritimo riziką. Jų išskirtinis bruožas yra tas, kad jie yra žemi, todėl beveik atitinka grindų lygį.