Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Į vidų ir išorę atsidarantys vieno skydo vonios sienelės

Filtras
+Produktų kategorijos (Vonios sienelės)
+Dušo durų forma (Pasukamos durys, išorinis ir vidinis varstymas)
  • Pasukamos durys, išorinis ir vidinis varstymas
  • Pasukamos durys su vientisa panele (vyriai ant fiksuotos pusės), išorinis ir vidinis varstymas
  • Slankiojančios durys, dvi dalys
  • Slankiojančios durys, trys dalys
  • Sulenkiamos durys
  • Sprendimai be durų
+Profilio spalva
+Stiklo užpildymas
+Plotis
+Aukštis
+Konstrukcija
+Modelio asortimentas
SOEB1
SOLINO
Vonios remontas nėra pats maloniausias ar pigiausias užsiėmimas, todėl dažniausiai tai daroma tikintis, kad vonios kambarys tarnaus ilgus metus. Štai kodėl turime aiškiai nurodyti savo poreikius ir įsitikinti, kad įranga yra ergonomiška. Vienas iš elementų, į kurį būtinai reikia atidžiau pažvelgti, yra dušo kabina. Daugeliu atvejų sprendimas bus naudojamas pasukamųjų durų modelis.

Pasukamųjų dušo durų kabinos - funkcionalios ir patvarios


Vienas iš svarbiausių pasukamųjų dušo durų kabinų privalumų - platus įėjimas. Tai suteikia maksimalų patogumą, kurį ypač įvertins mažus vaikus auginantys tėvai, kuriems reikia pagalbos maudant, taip pat vyresnio amžiaus ir judėjimo negalią turintys asmenys, kuriems reikia daugiau judėjimo laisvės. Į išorę atsidarančios durys ypač rekomenduojamos erdviems vonios kambariams, nes atidarius jas reikia daug vietos. Kita vertus, mažesniems vonios kambariams tinkamas pasirinkimas į išorę ir į vidų atsidarančiomis durelėmis. Galime juos pasirinkti net jei aplink dušą nėra daug vietos.

Planuojant įsigyti dušo kabiną, verta orientuotis į modelius, pagamintus iš patvarių medžiagų, kurios tarnaus ilgai. SanSwiss sukamųjų durų dušo kabinos yra būtent tokios. Visi stiklai, įskaitant duris, pagaminti iš patvaraus grūdinto stiklo, o jų paviršius padengtas specialia AQUAPERLE danga.