Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Dušo kabinos iš SanSwiss

Filtras
+Produktų kategorijos (Dušo kabinos)
+Dušo durų forma
  • Slankiojančios durys, dvi dalys
+Stiklo užpildymas
+Plotis
+Aukštis
+Konstrukcija
+Modelio asortimentas
D35S2 Nuo sienos
AMALIA
Daugeliui žmonių akivaizdus žingsnis yra pastatyti dušo kabiną vonios kambario kampe. Tačiau U formos dušo kabinos vis labiau populiarėja tarp dizainerių. Tokia dušo kabina suteikia visiškai naujas išdėstymo galimybes ir gali būti įrengtas vonios kambariuose, kur dėl išplanavimo sunku naudoti tradicinius dizaino sprendimus.

U formos dušo kabinos - praktiškos ir tvarkingos


U formos dušo kabina dedama ne kampe, o sienos viduryje. Tai geras pasirinkimas, jei turime radiatorių, langą ar lentynas kampe, arba jei kampai yra daugiakampiai. Taip pat tai pasirinkimas visiems, kurie mėgsta netradicinius sprendimus; neabejotinai, U formos dušo kabina patrauks dėmesį. Tuo pačiu metu jis yra labai lengvas ir tvarkingas, todėl puikiai papildo minimalistinius ir šiuolaikiškus vonios kambarius.

Stiklas yra madingas ir stilingas. Dizaineriai vis labiau nori įtraukti jį į bet kokio interjero dizainą. U formos korpusai turi kur kas daugiau stiklo nei kampe pastatyti dušai, todėl galima sakyti, kad jos atitinka naujausias interjero tendencijas! Tačiau, kad stiklas atrodytų gerai, jis turi būti visiškai švarus ir lygus, o ant trijų pusių dušo kabinos neturėtų būti jokių dryžių ar nuosėdų, kurios būtų itin matomos. Štai kodėl iš karto turėtume sutelkti dėmesį į korpusus su vandeniui atsparia danga, kuri palengvins valymą.

Aukštos kokybės U formos dušo kabinos iš SanSwiss


Visos SanSwiss pasiūlymo dušo kabinos yra padengtos AQUAPERLE polimerine danga. Vanduo stiklu nubėga ne upeliais, o pavieniais lašais, todėl nesusidaro nuosėdų ir negražių dėmių. Pats valymas apsiribos vandens pašalinimo valytuvu. To pakanka, kad stiklas būtų švarus ir blizgus.

SanSwiss korpusai yra įvairių dydžių, o stiklas gali būti skaidrus arba matinis, todėl galime pasirinkti tinkamą korpusą, atitinkantį vonios kambario dizainą.