AQUAPERLE: veiksminga apsauga nuo apnašų!


Kas tai?
AQUAPERLE – tai speciali danga, kuri saugo stikla suformuodama ypatinga apsaugini sluoksni. Šios technologijos deka net prie aukštos temperaturos ir kitokiu specifiniu salygu, nuosedos ir nešvarumai kaupiasi ne stiklo mikrostrukturoje, o ant AQUAPERLE dangos, nuo kurios labai lengva juos pašalinti. Su šia danga vanduo teka nuo kabinos stiklo labai greitai ir nepalieka jokiu pedsaku.

Valymas ir priežiura
Dušo kabina, o pirmiausiai stiklo švarumas ir skaidrumas lemia patrauklu vonios kambario vaizda. Suprantame kaip viskas priklauso nuo stiklo švarumo ir žinome, ka reiškia valyti stiklus, todel SanSwiss visu gaminiu stiklai padengti unikalia AQUAPERLE danga, kuri leidžia lengvai ir be dideliu rupesciu išvalyti dušo kabinas.

Akivaizdi nauda ir ramybe daugeliui metu
AQUAPERLE danga nereikalauja atnaujinimo ar kokiu kitu valymo priemoniu. Šios dangos efektyvumo laikas 8 metai. Stiklo valymui užtenka minkšto audinio šluostes ir vandens. Su AQUAPERLE danga stiklas 6 kartus leciau apsineša nešvarumais lyginant su stiklo padengimu vašku ar kitomis cheminemis medžiagomis.
STIKLAS BE APSAUGOS:
STIKLAS BE APSAUGOS:
STIKLAS SU APSAUGA NUO NUOSĖDŲ:
STIKLAS SU APSAUGA NUO NUOSĖDŲ:
AQUAPERLE