Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Dušo kabinos iš SanSwiss

Filtras
+Produktų kategorijos (Dušo kabinos)
+Dušo durų forma (Varstomos durys, išorinis ir vidinis varstymas)
  • Pasukamos durys, išorinis varstymas
  • Pasukamos durys su vientisa panele (vyriai ant fiksuotos pusės), išorinis varstymas
  • Pasukamos durys, išorinis ir vidinis varstymas
  • Pasukamos durys su vientisa panele (vyriai ant fiksuotos pusės), išorinis ir vidinis varstymas
  • Pasukamos durys su vientisa panele, išorinis ir vidinis varstymas
  • Varstomos durys, išorinis ir vidinis varstymas
  • Sulenkiamos durys
  • Sulenkiamos durys su vientisa panele
+Profilio spalva
+Stiklo užpildymas
+Aukštis
+Konstrukcija
+Modelio asortimentas (SOLINO)
SOL2
SOLINO
SOL2+SOLT2
SOLINO
Ergonomiškuose vonios kambariuose nieko nėra atsitiktinio. Kiekviena įranga turi būti kruopščiai apgalvota. Kurdami interjerą turime atsižvelgti ir į jo išplanavimą, ir į visų namų ūkio narių poreikius. Vienas iš svarbiausių vonios įrangos elementų yra santechnika, įskaitant dušo kabiną. Galimi įvairūs variantai, todėl galite pasirinkti tipą, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Praktiški varstomų durų dušai

Korpusai skiriasi ne tik matmenimis, bet ir bendra konstrukcija bei jų atidarymo tipu. Vienas iš praktiškų ir kartu labai universalių sprendimų - varstomų durų dušas. Patogiausias variantas su dvigubu durų mechanizmu, kurį atidarius neužimama daug vietos. Galite rinktis iš modelių, kurie atsidaro į išorę, į vidų arba į abi puses. Paskutinis variantas neabejotinai ypač viliojantis: durys, kurios atsidaro į išorę ir į vidų.

Varstomos durys iš SanSwiss

Durys yra vienas iš dalykų, nuo kurių priklauso, ar dušo kabina yra nepralaidi vandeniui, todėl labai svarbu, kad jos būtų iš patikrinto gamintojo, pavyzdžiui, SanSwiss. Visos dušo kabinos buvo visokeriopai patobulintos, o varstomos durys yra ne tik nepralaidžios vandeniui, bet ir patogios atidaryti bei uždaryti. Jos pagamintos iš grūdinto saugaus stiklo, todėl yra labai patvarūs. Varstomos durys, kaip ir kiti SanSwiss stiklo gaminiai, padengtos apsaugine AQUAPERLE danga.