Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Dušo kabinos iš SanSwiss

Filtras
+Produktų kategorijos (Dušo kabinos)
+Dušo durų forma (Sulenkiamos durys su vientisa panele)
  • Pasukamos durys, išorinis varstymas
  • Pasukamos durys su vientisa panele (vyriai ant fiksuotos pusės), išorinis varstymas
  • Pasukamos durys, išorinis ir vidinis varstymas
  • Pasukamos durys su vientisa panele (vyriai ant fiksuotos pusės), išorinis ir vidinis varstymas
  • Slankiojančios durys, dvi dalys
  • Sulenkiamos durys
  • Sulenkiamos durys su vientisa panele
+Profilio spalva
+Stiklo užpildymas
+Aukštis
+Konstrukcija
+Modelio asortimentas
SOLF13 G+D
SOLINO
SanSwiss pasiūlyme esančios dušo kabinos viena nuo kitos skiriasi daugeliu atžvilgių, todėl galime nesunkiai išsirinkti modelį, atitinkantį mūsų vonios kambario dydį ir puikiai derantį su jo išdėstymu. Viena iš produktų kategorijų, į kurią turėtume atkreipti dėmesį, yra kvadratinės kampinės dušo kabinos.

Kam skirta kvadratinė dušo kabina?

Kadangi dušo kabina užima mažiau vietos nei vonia ir sunaudoja daug mažiau vandens, o tai reiškia mažesnes sąskaitas, tai yra daugelio žmonių pasirinkimas. Priklausomai nuo mūsų vonios kambario dydžio, turėtume sutelkti dėmesį į skirtingų parametrų korpusus. Kvadratinė dušo kabina yra puikus pasirinkimas tiems, kurie turi nedidesnį vonios kambarį. Kompaktiška kampinė dušo kabina puikiai tiks net ir mažose erdvėse.

SanSwiss pasiūlyme esantys modeliai pasižymi madingu dizainu, todėl kvadratinė kampinė dušo kabina gali būti puošmena ir subtiliai pabrėžti jūsų vonios kambario dizainą.

Kvadratinės dušo kabinos ne visada vienodos - dušo kabinos matmenys

Kvadratinės dušo kabinos yra kelių standartinių dydžių, tačiau galima rinktis ir pagal užsakymą gaminamas dušo kabinas, kurių plotis skirsis. Priklausomai nuo mūsų pasirinkto modelio, standartinis kvadratinės dušo kabinos plotis gali būti 700, 750, 800, 900, 1000 arba 1200 mm. Standartinis aukštis yra 2000 mm. Pritaikytas plotis gali svyruoti nuo 400 mm iki 1 200 mm, o korpusas gali būti iki 2 000 mm aukščio.

Kiekvienas gaminys skiriasi ne tik dydžiu, bet ir atidarymo tipu. Kvadratinių kampinių dušo kabinų kampinė anga gali būti dviejų dalių, vientisa arba dviejų dalių su šonine panele. Kiekvieno modelio gamyboje naudojamos kokybiškos medžiagos, o stiklas padengtas Aquaperle danga, kuris apsaugo nuo dėmių ir palengvina valymą.