Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Dušo kabinos iš SanSwiss

Filtras
+Produktų kategorijos (Dušo kabinos)
+Dušo durų forma
  • Pasukamos durys, išorinis varstymas
  • Pasukamos durys su vientisa panele (vyriai ant fiksuotos pusės), išorinis varstymas
  • Pasukamos durys su vientisa panele, išorinis varstymas
  • Pasukamos durys, išorinis ir vidinis varstymas
  • Varstomos durys, išorinis varstymas
  • Slankiojančios durys, dvi dalys
  • Slankiojančios durys, keturios dalys
+Profilio spalva
+Stiklo užpildymas (Master Carré)
+Plotis
+Aukštis
+Modelio asortimentas
Vonios kambarys yra svarbiausias, o kartu ir pats reikliausias dizainui kambarys namuose. Turime atidžiai žiūrėti į jo išdėstymą ir nieko neturėtų atsitikti netyčia. Priklausomai nuo vonios kambario išplanavimo, naudojama ir skirtinga santechnika. Jei yra didesnė niša su vandentiekiu, verta pagalvoti apie dušo kabinos įrengimą joje. Šio tipo dušui reikės nišinių dušo durų.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dušo duris?

Didelė niša yra puiki vieta dušui. Jį įrengiant tinkamų dušo padėklo matmenų pasirinkimas nėra vienintelis svarbus aspektas; visų pirma, tai durys. Tai turi įtakos dušo įrengimo patogumui ir viso vonios kambario išvaizdai. Tai durų išvaizda, kuri iškart atkreips visų dėmesį. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad dušo durys bus dažnai naudojamos, todėl svarbu ir jų kokybė. Net jei prastos kokybės durys pirkimo dieną atrodo gerai, laikui bėgant jos taip gerai neveiks. Pavyzdžiui, pro jas gali pradėti tekėti vanduo, arba valymas gali sukelti nepatogumų. Dėl šios priežasties nedelsdami turėtume sutelkti dėmesį į garsių dušo durų gamintojų produktus.

SanSwiss yra vienas iš jų. Šis gamintojas jau daugelį metų yra elegantiškų ir funkcionalių kabinų, dušo padėklų ir vonios sienelių gamybos ekspertas. Prekės ženklas žinomas daugelyje šalių ir jo populiarumas toliau auga. Kadangi šis gamintojas nori pateisinti įvairius lūkesčius, jo pasiūloje yra ir nišinių dušo durų. Kokius sprendimus tuomet galima rinktis šioje kategorijoje?

Įvairūs dušo durų atidarymo būdai

Atsižvelgdami į investuotojo poreikius ir jo turimą interjero viziją, galime rinktis skirtingas dušo duris. SanSwiss siūlo kelių tipų atidarymo sistemas. Tai gali būti tik į išorę arba į išorę ir į vidų atsidarančios pasukamos durys, taip pat į išorę arba į išorę ir į vidų atidaromos varstomos durys. Jei vonios kambarys yra riboto ploto, o dušo kabina nedidelė, verta atkreipti dėmesį į stumdomas duris. Dvipusės durys taip pat yra geras pasirinkimas. Nors kiekvienas iš šių modelių skiriasi savo konstrukcija, juos sieja madingas ir modernus dizainas. Galite rinktis iš klasikinio permatomo stiklo durų, kurios puikiai papildys minimalistinį vonios kambarį, matinio stiklo duris ar subtilaus rašto duris. Be to, visos SanSwiss dušo durys turi specialią vandenį atstumiančią dangą AQUAPERLE.

AQUAPERLE danga ant dušo stiklų

Aukštos kokybės dušo durys nišoms turi būti lengvai valomos, būtent tam ir yra skirta AQUAPERLE polimerinė danga. Tai revoliucinis sprendimas, užtikrinantis švarų dušo durelių stiklą.

Jei ant stiklo nėra apsauginės dangos, vanduo nuteka stiklu srovelėmis ir susidaro drėgnų dėmių. Laikui bėgant gali atsirasti problemų dėl sunkiai pašalinamų nuosėdų, kurios ypač vargina namuose, kuriuose vanduo labai kietas. Gamykloje padengta AQUAPERLE danga leidžia vandeniui tekėti lašeliais, o tai reiškia, kad po kiekvieno dušo nereikia plauti durų. Taip pat iki minimumo sumažinamas nešvarumų kaupimasis.