Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Dušo kabinos iš SanSwiss

Filtras
+Produktų kategorijos (Dušo kabinos)
+Dušo durų forma
  • Pasukamos durys, išorinis varstymas
  • Pasukamos durys su vientisa panele (vyriai ant fiksuotos pusės), išorinis varstymas
  • Pasukamos durys su vientisa panele, išorinis varstymas
  • Pasukamos durys, išorinis ir vidinis varstymas
  • Pasukamos durys su vientisa panele, išorinis ir vidinis varstymas
  • Varstomos durys, išorinis ir vidinis varstymas
  • Slankiojančios durys, dvi dalys
  • Slankiojančios durys, trys dalys
  • Slankiojančios durys, keturios dalys
  • Sulenkiamos durys
+Profilio spalva
+Stiklo užpildymas (Durlux)
+Aukštis
+Modelio asortimentas
PUR1+PUDT2P
PUR
PUR1+PURDT2
PUR
PU13P+PUDT2P
PUR
PU13P+PUDT3P
PUR
PU13+PURDT2
PUR
PU13+PURDT3
PUR
PU31P+PUDT3P
PUR
PU31+PURDT3
PUR
TLSP+TOPF2
TOP-LINE S
TLS2+TOPF2
TOP-LINE S
TLS4+TOPF2
TOP-LINE S
TOPP+TOPF
TOP-LINE
TED+TOPF
TOP-LINE
TOP31+TOPF
TOP-LINE
TOPP2+TOPF
TOP-LINE
TOPK+TOPF
TOP-LINE
TOPS3+TOPF
TOP-LINE
TOPS2+TOPF
TOP-LINE
TOPS4+TOPF
TOP-LINE
Turėdami platų dušo kabinų pasirinkimą, galime nesunkiai išsirinkti tokią, kuri puikiai atitiktų namų ūkio narių poreikius, o kartu būtų madinga ir derėtų prie vonios kambario išdėstymo.

Durys su šonine sienele - madingas pasirinkimas bet kokiam vonios kambariui

Vienas įdomiausių šiuolaikinių sprendimų - durys su šonine sienele. Iš šių elementų sudarytas korpusas gali būti bet kokio dydžio, todėl puikiai tiks tiek mažesniuose, tiek erdviuose vonios kambariuose. Investuotojas gali ne tik susieti dušo dydį su vonios kambario dydžiu, bet ir pasirinkti jam tinkamiausią angos tipą. Bendras dizainas taip pat gali skirtis: kabinos konstrukcijos tipas, profilio spalva ir stiklo tipas.

Durys su šonine sienele gali turėti matomą rėmą arba būti sujungtos beveik nepastebimai. Tai sujungus dušo kabina gali tapti neįprasta puošmena. Rėmas gali turėti spalvą, atitinkančią pagrindines interjero spalvas arba būti jų akį traukiančiu kontrastu. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad profiliai, pagaminti iš kelių elementų, savo konstrukcijoje turi daug stiklo. Stiklas šiuo metu yra viena geidžiamiausių interjero dizaino medžiagų. Jis tapo populiarus tiek tarp patyrusių dizainerių, tiek tarp privačių investuotojų. Ji suteikia išdėstymui lengvumo, apšviečia ir padidina interjerą. Todėl tai yra puikus pasirinkimas vonios kambariams, nes dažniausiai tai yra mažiausi kambariai namuose. Durys su šonine sienele gali būti iš skaidraus arba matinio stiklo.

Kokybė, kuri tenkina visus

Peržiūrėję SanSwiss pasiūlymą rasite platų durų su šonine panele pasirinkimą. Jie yra stilingi, elegantiški ir pagaminti iš grūdinto saugaus stiklo. Nepriklausomai nuo pasirinkto modelio, galime būti tikri, kad korpusas puikiai atrodys ilgus metus. Aukštos kokybės stiklas kartu su AQUAPERLE apsaugine danga užtikrina, kad dušo kabinos plokštės visada būtų idealiai švarios. Neliks jokių dryžių, o stiklą nuvalyti bus itin paprasta.

Durelės su šonine panele iš SanSwiss puikiai derės su šio gamintojo itin plonais dušo padėklais. Be to, jie gali turėti skirtingus varstymo variantus, pavyzdžiui, varstomos durys, kurios atsidaro į vidų ir išorę, arba pasukamos durys, kurios taip pat atsidaro į vidų ir išorę.