Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Dušo kabinos iš SanSwiss

Filtras
+Produktų kategorijos (Dušo kabinos)
+Dušo durų forma
  • Pasukamos durys, išorinis ir vidinis varstymas
  • Slankiojančios durys, dvi dalys
  • Slankiojančios durys, keturios dalys
+Stiklo užpildymas
+Aukštis
+Konstrukcija
+Modelio asortimentas
TLSP+TOPF2
TOP-LINE S
TLS2+TOPF2
TOP-LINE S
TLS4+TOPF2
TOP-LINE S
Turėdami platų dušo kabinų pasirinkimą, galime nesunkiai išsirinkti tokią, kuri puikiai atitiktų namų ūkio narių poreikius, o kartu būtų madinga ir derėtų prie vonios kambario išdėstymo.

Durys su šonine sienele - madingas pasirinkimas bet kokiam vonios kambariui

Vienas įdomiausių šiuolaikinių sprendimų - durys su šonine sienele. Iš šių elementų sudarytas korpusas gali būti bet kokio dydžio, todėl puikiai tiks tiek mažesniuose, tiek erdviuose vonios kambariuose. Investuotojas gali ne tik susieti dušo dydį su vonios kambario dydžiu, bet ir pasirinkti jam tinkamiausią angos tipą. Bendras dizainas taip pat gali skirtis: kabinos konstrukcijos tipas, profilio spalva ir stiklo tipas.

Durys su šonine sienele gali turėti matomą rėmą arba būti sujungtos beveik nepastebimai. Tai sujungus dušo kabina gali tapti neįprasta puošmena. Rėmas gali turėti spalvą, atitinkančią pagrindines interjero spalvas arba būti jų akį traukiančiu kontrastu. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad profiliai, pagaminti iš kelių elementų, savo konstrukcijoje turi daug stiklo. Stiklas šiuo metu yra viena geidžiamiausių interjero dizaino medžiagų. Jis tapo populiarus tiek tarp patyrusių dizainerių, tiek tarp privačių investuotojų. Ji suteikia išdėstymui lengvumo, apšviečia ir padidina interjerą. Todėl tai yra puikus pasirinkimas vonios kambariams, nes dažniausiai tai yra mažiausi kambariai namuose. Durys su šonine sienele gali būti iš skaidraus arba matinio stiklo.

Kokybė, kuri tenkina visus

Peržiūrėję SanSwiss pasiūlymą rasite platų durų su šonine panele pasirinkimą. Jie yra stilingi, elegantiški ir pagaminti iš grūdinto saugaus stiklo. Nepriklausomai nuo pasirinkto modelio, galime būti tikri, kad korpusas puikiai atrodys ilgus metus. Aukštos kokybės stiklas kartu su AQUAPERLE apsaugine danga užtikrina, kad dušo kabinos plokštės visada būtų idealiai švarios. Neliks jokių dryžių, o stiklą nuvalyti bus itin paprasta.

Durelės su šonine panele iš SanSwiss puikiai derės su šio gamintojo itin plonais dušo padėklais. Be to, jie gali turėti skirtingus varstymo variantus, pavyzdžiui, varstomos durys, kurios atsidaro į vidų ir išorę, arba pasukamos durys, kurios taip pat atsidaro į vidų ir išorę.