SanSwiss istorija

1981 - 1999

1981 Karl Wirth Ronal įmonės savininkas, nusprendė plėtoti papildomą gamybą, kuri būtų rinkoje pirmaujanti kompanija. Tai turėjo būti įmonė ne iš automobilių pramonės. Taip prasidėjo nauja istorija Ronal kompanijoje, sanitarinės technikos, dušo kabinų gamyba Bitche (Prancūzija) mieste, netoli Vokietijos sienos.

1999

Tie patys metodai ir technologijos, kurie buvo sėkmingai naudojami lenvojo lydinio ratlankiams gaminti buvo sėkmingai pritaikyti ir dušo kabinų gamyboje laikantis tos pačios filosofijos - inovacijos, dizainas ir kokybė. Nuolatinis pardavimų augimas Prancūzijos ir Vokietijos rinkose lėmė sprendimą pradėti dušo kabinų gamybą Jičin mieste(Čekija).

2000

Nauji gamybos pajėgumai leido tiekti į naujas rinkas Europoje ir paskatino kurtis naujas pardavimo atstovybes Ispanijoje, Čekijoje ir Lenkijoje. Taip pat atverė rinkas į Slovakiją ir Vengriją.

2001

Po aštuoniolikos mėnesių paieškų renkantis vietą, buvo nuspresta Jičín mieste (Čekija) statyti naują modernią 10.000 kv. metrų gamyklą, kurioje vyktų gamyba. Šioje gamykloje gaminama dydžioji dalis mūsų asortimento pagal aukščiausius kokybės reikalavimus.

2009

Naujas Ronal vardas Europos rinkoje atnešė naują mąstymą ateities kryptims ir privedė prie sprendimo įkurti naują holdingo kompaniją, kuri apimtų visą sanitarinę sritį. Štai dėl ko 2009 metais buvo sukurtas SanSwiss ženklas . Didelė paklausa esamose rinkose, susidomėjimas ir paklausa kitose regionuose nuvedė SanSwiss į naujas rinkas kaip Belgija, Liuksemburgas, Šveicarija, Austrija, Rusija ir Rumunija.

2010

2010 metų sausį buvo įkurtas filialas Rumunijoje, Timisoara mieste. Ši gamykla su savo pardavimų departamentu padėjo SanSwiss koncernui susidoroti su augančia paklausa, leido pradėti plėtrą į kitas šalis, tarnauja kaip logistikos ir pardavimų centras Balkanuose. Su septyniais savo filialais ir komercinėmis atstovybėmis šešiolikoje šalių, SanSwiss bendrovė tapo pirmaujančia tiekėja Europoje vonios įrangoje. Mūsų pagrindinė įmonės filosofija išlieka nepakitusi - naujovės, kokybė ir dizainas, kurias puikiai sekasi įgyvendinti. Mes darome viską, kad patenkinti mūsų klientų poreikius.

2020

Investavimas į ateitį: „SanSwiss“ pastatė modernų gamybos ir logistikos kompleksą Jičine, Čekijos Respublikoje. Naujoji daugiafunkcė salė yra svarbus žingsnis įgyvendinant įmonės ilgalaikį strateginį tikslą - maksimaliai padidinti visos daugianacionalinės grupės gamybos, laikymo ir visos logistikos sistemos efektyvumą. Beveik 200 milijonų investicijų žymiai padidino gamybos, sandėliavimo ir biurų plotą nuo pradinio 9500 iki daugiau nei 18600 kvadratinių metrų. Tai leidžia efektyviai pertvarkyti medžiagų ir galutinių produktų srautus ir dėl to padidinti greitį ir lankstumą tiekiant vartotojams visoje Europoje. Be to, moderni naujoji salės techninė įranga dar labiau pagerina visų pagamintų gaminių ir susijusių paslaugų kokybę klientams.
 
Mes ir toliau daug dėmesio skiriame išskirtinai aukštos kokybės komponentų naudojimui, kiekvieno gaminio techniniam tobulumui ir tiksliam visų detalių sprendimui. Tai yra vienintelis būdas sukurti didelio naudingumo ir ilgaamžiškumo dušo kabinas ir dušo padėklus, kurie yra būdingi „SanSwiss“ prekės ženklui ir kuriuos vertina vartotojai ne tik Čekijos Respublikoje, bet ir sudėtingose ​​Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos rinkose. Šveicarija ir naujosios Skandinavijos rinkos - Norvegijoje ir Švedijoje.