preloading

RONAL Grupė


1969 Karl Wirth įkūrė įmonę RONAL. Jis buvo pradininkas automobilio lietų ratlankių gamyboje pasaulyje. Jau 42 metus RONAL taiko aukštas technologijas, inovatyvų dizainą ir laikosi aukščiausios kokybės be jokių kompromisų. Ilgalaikis augimas buvo pasiektas dėka aukšto klientų aptarnavimo, inovacijų ir aukštų kokybės standartų. Įmonės plėtra užtikrina Ronal konkurencingumą ir skirtingą paklausą skirtinguose regionuose.
RONAL aptarnauja klientus iš Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Meksikos, Lenkijos, Ispanijos, Čekijos ir JAV.

Aukštos kokybės užtikrinimui Ronal projektuoja ir gamina viską savo gamyklose. Cantanhede Portugalijoje ir Härkingen Šveicarijoje yra Ronal grupės būstinės, kuriose kartu yra valdymo, kūrimo ir dizaino centras. Esant tokiai įmonės struktūrai įmonė gali užtikrinti greitas produktų vystymosi sąlygas, kokybę ir know-how.

Lengvojo lydinio ratlankiai su atskiru Ronal & SPEEDLINE ženklu yra ilgalaikiai lyderiai antrinėje rinkoje. Abu ženklai yra išskirtiniai už jų kokybę ir ilgalaikį dizainą. Buvimas patikimose rinkose; aukštos kokybės ir dizaino produktų kūrimas; state-of-the-art gamybos įranga padės bendrovei patenkinti klientų poreikius visame pasaulyje.

Mūsų patirties rezultatas - estetinės formos, patrauklus dizainas, kokybiškas dažymas ir aukščiausios technologijos. Visa tai Jūsų patogiam ir saugiam vairavimui.